Z Mocą Pozytywnej Energii biegniemy po znanych trasach

6 września spotykamy się w Chełmcu koło Jawora na sportowym wydarzeniu #MocPozytywnejEnergii, w ramach którego odbędzie się 5 Bieg Stu Bohaterów!

Pod takim hasłem w tym roku pokonamy dwie przygotowane dla Was trasy. Jeśli ich przebieg wydaje się Wam znajomy – potwierdzamy. Trasy 5 Biegu Stu Bohaterów wyznaczyliśmy po śladzie 3 Biegu z września 2019.

10 km – bieg superbohatera
5 km – bieg bohatera i nordic walking

Dla naszych dzieciaków (od 0 do 16 lat) przygotowujemy Bieg Orląt 300 i 600 m na specjalnej trasie na terenie chełmieckiego boiska.

Gościem specjalnym Biegu Orląt będzie gwiazda i superbohater naszych imprez Aleks Pittner, któremu w tej edycji pomagamy w ramach prowadzonej dla niego zbiórki na długo wyczekiwaną wrześniową operację Złotóweczka dla ChruPeczka na https://www.siepomaga.pl/chrupek

W planie: super atmosfera, pyszne jedzenie, fajne nagrody i kolekcjonerski medal dla wszystkich zawodników, którzy ukończą swój dystans.

Partnerem wydarzenia Moc Pozytywnej Energii jest LOTTO. Radość wygrywania

I pamiętajcie! Niech połączy nas #MocPozytywnejEnergii.

Pierwsze koszulki już w drodze!
Złotóweczka dla ChruPeczka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybierz z menu
Close

Mój koszyk

Miło cię tu widzieć!

Państwa dane osobowe będą wykorzystywane obsługi zamównienia, do zarządzania dostępem do Państwa konta oraz do innych celów opisanych w naszym Regulaminie i polityce prywatności. polityka prywatności.

Masz już konto?

Close

Categories