Moc Pozytywnej Energii 2020

Rok 2020 jest wyjątkowym czasem, w którym nasze codzienne życie odbywa się w cieniu pandemii COVID-19 i obostrzeń z tym związanych. Nasze społeczeństwo zamknięte w domach pragnie wrócić do normalności móc spokojnie wyjść na zewnątrz i spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu. Wiele osób aktywnych fizycznie – zawodników amatorów – spragnionych jest zmagań i wspólnych startów w zawodach.

Wyjdź z domu i pokaż Moc Pozytywnej Energii

Fundacja Afirmacja Rozwoju biorąc pod uwagę obecne możliwości prawne i ograniczenia epidemiologiczne, które obowiązują w Polsce, wyznaczyła sobie za cel zorganizowanie w dniu 6 września 2020 roku, w Chełmcu koło Jawora wydarzenia – pikniku sportowego – pod hasłem „Moc pozytywnej energii”.

Dlaczego to robimy?

Celem jaki nam przyświeca podczas organizacji imprez i wydarzeń sportowych są:

  • promocja zdrowego i aktywnego stylu życia,
  • promocja biegania, nordic walking i kolarstwa górskiego,
  • integracja środowiska biegaczy i kolarzy w Polsce,
  • szeroki zasięg imprez pozwalający każdemu wziąć udział w rywalizacji. I nie ma w tym żadne przesady, bo każdy – bez wyjątku – uczestnik zawodów organizowanych przez Fundację Afirmacja Rozwoju, który pokona swój dystans i przekroczy linię mety jest zwycięzcą!

Nasza misja – edukacja

  • promocja bezpieczeństwa pieszych, biegaczy i kolarzy w przestrzeni publicznej,
  • edukacja w zakresie bezpiecznego poruszania w ruchu drogowym,
  • zaangażowanie i integracja społeczności lokalnych wokół imprez sportowo-edukacyjnych,
  • budowanie nowoczesnego patriotyzmu opartego na idei wspólnoty społeczeństwa obywatelskiego, empatii i pomocy słabszym oraz pamięci przeszłych pokoleń, ale też nowoczesności, otwartości na świat i szacunku do drugiego człowieka,
  • upamiętnienie polskich bohaterów walki o niepodległość w ramach projektów realizowanych przez Fundację Afirmacja Rozwoju,

6 września w Chełmcu…

… spotykamy się na sportowym pikniku rodzinnym – święcie sportu, szeroko rozumianej aktywności fizycznej, zabawie i pyyysznym jedzeniu.

W ramach imprezy odbędzie się 5 BIEG Stu Bohaterów, podczas którego biegacze i zawodnicy Nordic Walking pokonają jedną z dwóch tras wyznaczonych w Parku Krajobrazowym Chełmy.

Oczywiście nie zabraknie Mocy Dobra jaką będzie zbiórka na cel charytatywny dla jednego z podopiecznych naszej Fundacji.

Zapraszamy!

Wirtualny Bieg po szablę generała z okazji stulecia Bitwy Warszawskiej 1920
2 MTB Stu Bohaterów – zamykamy sezon 2020
Wybierz z menu
Close

Mój koszyk

Miło cię tu widzieć!

Państwa dane osobowe będą wykorzystywane obsługi zamównienia, do zarządzania dostępem do Państwa konta oraz do innych celów opisanych w naszym Regulaminie i polityce prywatności. polityka prywatności.

Masz już konto?

Close

Categories