BIEGANIE i ROWERY czyli Magiczny Sklep.

Magiczne Sklepy

Platforma BIEGANIE i ROWERY powstała w ramach projektu Magiczne Sklepy, którego organizatorem jest Fundacja Afirmacja Rozwoju. Jest to model wspierania organizacji pozarządowych poprzez współpracę z biznesem na zasadach działalności odpowiedzialnej społecznie. Dzięki temu organizacja zamiast otrzymywać „rybę” dostaje „wędkę”, za pomocą której swoją pracą pozyskuje środki na realizację celów statutowych i realizację projektów edukacyjnych i sportowych.

Dzięki partnerom Fundacji Afirmacja Rozwoju takim jak LOTTO wspierające projekty sportowe, czy producent kawy HATHI i firma Kala, które udostępniają nam swoje produkty do sprzedaży, możemy patrzeć w przyszłość i planować kolejne ciekawe wydarzenia.

W obecnych czasach trudno jest prosić o pieniądze, kiedy większość z nas ma kłopoty związane z pandemią COVID19 i będącym jej efektem zamrożeniem gospodarki. Dlatego jako Fundacja wybraliśmy kierunek pozyskiwania środków w inny sposób.

Nie tylko biegi

Wychodząc z tego założenia postanowiliśmy rozszerzać naszą platformę BIEGANIE i ROWERY o kolejne produkty i usługi.

Obecnie w naszym sklepie oprócz biegów i wyścigów, możecie kupić doskonałe dla sportowców ziarniste aromatyczne kawy marki HATHI z Indii i Indochin oraz rewelacyjne środki do ochrony osobistej i dezynfekcji marki KALA. Świetnie sprawdzą się w podczas treningów w klubach fitness oraz w gabinetach fizjoterapii. Dzięki zastosowanej recepturze i składnikom są bezpieczne i delikatne. Zostały przebadane dermatologicznie oraz posiadają certyfikat biobójczości.

Polecamy dział z artykułami sportowymi dla biegaczy i rowerzystów, w którym znajdziecie wiele praktycznych i fajnych rzeczy…

Wkrótce uruchomimy kolejne kategorie, między innymi:

  • Odzież sportową,
  • Gadżety.

Pomaganie przez kupowanie

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie. Dzięki nim nie tylko otrzymasz najlepsze produkty – zrobisz też coś dobrego.

Fundacja Afirmacja Rozwoju – operator platformy Bieganie i Rowery – 10 % zysku ze sprzedaży oferowanych produktów przeznacza na charytatywną akcję #MocPozytywnejEnergii, w ramach której wspieramy

  • chore dzieci –  podopiecznych Fundacji,
  • personel medyczny polskiej służby zdrowia,
  • pracowników i pensjonariuszy domów pomocy społecznej,
  • personel domów dziecka.

Pozostałe środki przeznaczamy na działalność statutową oraz organizację imprez sportowych.

Opowieść o Stu Bohaterach

Opowieść o Stu Bohaterach

Imprezy sportowe z cyklu Stu Bohaterów – Biegi Stu Bohaterów i MTB Stu Bohaterów – Fundacja Afirmacja Rozwoju organizuje od 2018 roku. Są one rozwinięciem idei promowanej w projekcie  Stu Bohaterów, w którym opowiadamy o mało znanych lub zapomnianych bohaterach polskiej historii.   Jednym z naszych celów jest upamiętnienie postaci polskich sportowców dwudziestolecia międzywojennego, często zapomnianych bohaterów, którzy walczyli o wolność Polski by po zakończeniu wojny odłożyć broń i ruszyć do walki o medale na arenach sportowych niosąc z dumą białego orła na piersi. Budowali dumę narodową Polaków i pokazując światu chwałę odrodzonej ojczyzny.

Jednym z podstawowych zadań naszej Fundacji i organizowanych przez nią imprez sportowych jest – oprócz edukacji – pomoc chorym dzieciom i zbiórka pieniędzy na ich leczenie lub rehabilitację.

Podobnie jak we wcześniejszych edycjach – podczas 4 Biegu Stu Bohaterów i 1 MTB Stu Bihaterów część pieniędzy z opłat startowych i całość ze zbiórek zostanie przekazana na rehabilitację naszego małego bohatera Aleksa Pittnera oraz Bartoszka Rudzkiego

W poprzednich imprezach dzięki Wam i sponsorom Biegów Stu Bohaterów udało się naszej Fundacji zebrać i przekazać na leczenie dzieciaków 54 000 zł.

  • Julia Nieckarz – 9 500 zł
  • Bartosz Rudzki – 9 500 zl
  • Jagódka Zatorska – 15 000 zł
  • Julia Drżał – 20 000 zł

Obecnie podczas naszych imprez zbieramy środki na rehabilitację i leczenie:

Platformę BIEGANIE i ROWERY prowadzi

Fundacja Afirmacja Rozwoju

z siedzibą we Wrocławiu (51-145), Aleja Jana Kasprowicza 102,

wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, Wydział VI Gospodarczy, pod numerem KRS: 0000733946

NIP: 8952189859, Regon: 380378623,

Kontakt

telefon: 603 292 282 | e-mail: sklep@bieganieirowery.pl

Wybierz z menu
Close

Mój koszyk

Miło cię tu widzieć!

Państwa dane osobowe będą wykorzystywane obsługi zamównienia, do zarządzania dostępem do Państwa konta oraz do innych celów opisanych w naszym Regulaminie i polityce prywatności. polityka prywatności.

Masz już konto?

Close

Categories