Wirtualny Bieg po szablę generała z okazji stulecia Bitwy Warszawskiej 1920

W sierpniu obchodzimy setną rocznicę bitwy, która nie tylko zmieniła losy wojny polsko-bolszewickiej i walki Polaków na niepodległość ale również i losy Europy i świata.

Sto lat temu w dniach między 13 a 25 sierpnia 1920 roku na przedpolach Warszawy Wojsko Polskie stoczyło decydującą bitwę w wojnie polsko-bolszewickej. Zwycięstwo strony polskiej w bitwie pozwoliło zachować niepodległość odradzającej się Rzeczypospolitej, a także przekreśliło radzieckie plany ofensywy na Europę Zachodnią oraz plany rozpętania międzynarodowej rewolucji.

Chcących uczcić to wielkie wydarzenie zapraszamy do wzięcia udziału w Wirtualnym Biegu po Szablę Generała Władysława Sikorskiego, który podczas Bitwy Warszawskiej 1920 roku dowodził 5 Armią Wojska Polskiego.

Wśród wszystkich zawodników, którzy między 13 a 25 sierpnia ukończą bieg na dystansie 5 km zostanie wylosowana replika szabli generała Władysława Sikorskiego z 1920 roku.

  • rodzaj biegu: bieg wirtualny
  • termin biegu: 13 – 25 sierpnia 2020
  • dystans biegu: 5 km
  • miejsce i trasa biegu: dowolne
  • limit czasowy: brak
  • sposób pokonania trasy: bieg, marsz, nordic walking, spacer

Jak wziąć udział w Wirtualnym Biegu po Szablę Generała Władysława Sikorskiego?

Wystarczy zarejestrować się i dokonać opłaty startowej na platformie Bieganie i Rowery. Potwierdzeniem pokonania trasy jest przesłanie zapisu pokonanej trasy i dystansu oraz selphi z numerem startowym.

1 MTB – podsumowanie
Moc Pozytywnej Energii 2020
Wybierz z menu
Close

Mój koszyk

Miło cię tu widzieć!

Państwa dane osobowe będą wykorzystywane obsługi zamównienia, do zarządzania dostępem do Państwa konta oraz do innych celów opisanych w naszym Regulaminie i polityce prywatności. polityka prywatności.

Masz już konto?

Close

Categories