Pierwsze koszulki już w drodze!

Dzisiaj ruszyła wysyłka pierwszych zamówionych w naszym sklepie koszulek. Na pierwszy ogień poszły T-shirty z motywem niezapomnianego 1 MTB Stu Bohaterów.

Mamy nadzieję, że Wam się spodobają, szczególnie, że dołożyliśmy wszelkich starań, by zarówno nadruk, jak i same koszulki były najwyższej jakości!

W związku ze zbliżającą się 76 rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego polecamy wyjątkowe koszulki z serii Polish Superheroes ’44. Oprócz koszulki z motywem, „wiem, znam, rozumiem ’44” pojawią się motywy z postaciami powstańców Eugeniusza Lokajskiego, Izabeli Horodeckiej, Kazimierza Leskiego.

Na sierpień zaplanowaliśmy okolicznościową serię koszulek poświęconych stuleciu wiktorii warszawskiej Polish Superheros 1920. Znajdą się w niej postacie bohaterów wojny polsko-bolszewickiej takie jak Merian C. Cooper czy Stefan Wesołowski. Nie zabraknie również koszulki z motywem Szabli Generała Władysława Sikorskiego.

Zrób sobie pamiątkę!

Koszulki Stu Bohaterów – spraw sobie pamiątkę
Z Mocą Pozytywnej Energii biegniemy po znanych trasach
Wybierz z menu
Close

Mój koszyk

Miło cię tu widzieć!

Państwa dane osobowe będą wykorzystywane obsługi zamównienia, do zarządzania dostępem do Państwa konta oraz do innych celów opisanych w naszym Regulaminie i polityce prywatności. polityka prywatności.

Masz już konto?

Close

Categories