Odznaka Superbohatera

Aby zostać superbohaterem nie trzeba mieć super mocy – wystarczy wielkie serce i chęć, by zmierzyć się ze swoimi słabościami!

Specjalnie dla Was – zawodniczek i zawodników – którzy regularnie biorą udział na naszych imprezach z cyklu Stu Bohaterów przygotowaliśmy specjalną klasyfikację Odznaki Superbohatera.

Jak zdobyć odznakę?

Reguła klasyfikacji jest prosta. Odznaki Superbohatera przyznawane są zawodnikom, którzy ukończyli minimum trzy biegi na głównych dystansach biegów i wyścigów Stu Bohaterów.

  • 10 km w Biegach Stu Bohaterów
  • 23 km w MTB Stu Bohaterów
  • 60 km w Wirtualnym Maratonie Rowerowych

Do klasyfikacji zaliczane jest ukończenie głównego dystansu, zarówno w biegach stacjonarnych oraz wirtualnych dogrywkach.

Brany pod uwagę jest udział w jednej z imprez. Na przykład biorąc udział w stacjonarnym 1 Biegu Stu Bohaterów, pobiegnięcie w wirtualnej dogrywce tego biegu nie zostanie uznane. Podobnie w przypadku, gdy zawodnik przebiegnie w dogrywce dwa lub więcej razy – zaliczymy mu udział w jednym biegu.

Brąz, srebro, złoto…

Zasada przyznawania jest prosta:

  • 3 zaliczonych biegi – brązowa odznaka
  • 6 zaliczonych biegów – srebrna odznaka
  • 9 zaliczonych biegów – złota odznaka

Zapraszamy do udziału w naszych biegach i wyścigach Stu Bohaterów, zarówno stacjonarnych jak wirtualnych dogrywkach.

Bieg po Szablę Generała – zaliczony
Bieg po szablę generała – wyniki losowania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybierz z menu
Close

Mój koszyk

Miło cię tu widzieć!

Państwa dane osobowe będą wykorzystywane obsługi zamównienia, do zarządzania dostępem do Państwa konta oraz do innych celów opisanych w naszym Regulaminie i polityce prywatności. polityka prywatności.

Masz już konto?

Close

Categories