Nie tylko biegi i wyścigi

Dzięki WAM możemy więcej!

„Kto się nie rozwija – ten się cofa…”

Nasza Fundacja stworzyła model wspierania jej projektów poprzez współpracę z biznesem na zasadach działalności odpowiedzialnej społecznie. Dzięki temu zamiast otrzymywać „rybę” dostajemy „wędkę”, za pomocą której swoją pracą pozyskujemy środki na realizację celów statutowych i realizację projektów edukacyjnych i sportowych.

Dzięki partnerom Fundacji Afirmacja Rozwoju takim jak LOTTO wspierające projekty, czy producent kawy HATHI i firma Kala, które udostępniają nam swoje produkty do sprzedaży, możemy patrzeć w przyszłość i planować kolejne ciekawe wydarzenia.

W obecnych czasach trudno jest prosić o pieniądze, kiedy większość z nas ma kłopoty związane z pandemią COVID19 i będącym jej efektem zamrożeniem gospodarki. Dlatego jako Fundacja wybraliśmy kierunek pozyskiwania środków w inny sposób.

Wychodząc z tego założenia postanowiliśmy rozszerzyć naszą platformę BIEGANIE i ROWERY o kolejne produkty i usługi.

Obecnie w naszym sklepie oprócz biegów i wyścigów, możecie kupić doskonałe dla sportowców ziarniste aromatyczne kawy marki HATHI z Indii i Indochin oraz rewelacyjne środki do ochrony osobistej i dezynfekcji marki KALA. Świetnie sprawdzą się w podczas treningów w klubach fitness oraz w gabinetach fizjoterapii. Dzięki zastosowanej recepturze i składnikom są bezpieczne i delikatne. Zostały przebadane dermatologicznie oraz posiadają certyfikat biobójczości.

Wkrótce uruchomimy kolejne kategorie, między innymi:

  • Artykuły sportowe,
  • Odzież sportową,
  • Gadżety.

Pomaganie przez kupowanie

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie. Dzięki nim nie tylko otrzymasz najlepsze produkty – zrobisz też coś dobrego.

Fundacja Afirmacja Rozwoju – operator platformy Bieganie i Rowery – 10 % zysku ze sprzedaży oferowanych produktów przeznacza na charytatywną akcję #MocPozytywnejEnergii, w ramach której wspieramy

  • chore dzieci –  podopiecznych Fundacji,
  • personel medyczny polskiej służby zdrowia,
  • pracowników i pensjonariuszy domów pomocy społecznej,
  • personel domów dziecka.

Pozostałe środki przeznaczamy na działalność statutową oraz organizację imprez sportowych.

Dzień Matki
1 MTB Stu Bohaterów – otwieramy sezon!
Wybierz z menu
Close

Mój koszyk

Miło cię tu widzieć!

Państwa dane osobowe będą wykorzystywane obsługi zamównienia, do zarządzania dostępem do Państwa konta oraz do innych celów opisanych w naszym Regulaminie i polityce prywatności. polityka prywatności.

Masz już konto?

Close

Categories