#MocPozytywnejEnergii

Dziękujemy❤️! To słowo razem z #zostanwdomu stało się jednym z najczęściej powtarzanych w komentarzach kierowanych wobec naszych superbohaterów pierwszej linii walki z #COVID19:

  • lekarzy,
  • pielęgniarek,
  • ratowników medycznych,
  • laborantów
  • i innych pracowników służby zdrowia.

Ludzi, którzy swoją pracą, odwagą i poświęceniem codziennie dają nam nadzieję na lepsze jutro…

Nasza Fundacja pragnie dołączyć do akcji wspierania ludzi służby zdrowia. Ponieważ nie mamy maseczek, strojów ochronnych i innych ważnych w leczeniu rzeczy – tym tematem zajmują się inni – postanowiliśmy ruszyć z pomocą w innym sektorze. Wiemy, że nasi Superbohaterowie oprócz pracy potrzebują też chwili wytchnienia, by nabrać sił – i tym tematem chcemy się zająć.

Dzięki wsparciu producenta wyśmienitej indyjskiej kawy – DPM HATHI Cafe Sp. z o.o. rozpoczęliśmy wysyłkę do wszystkich oddziałów zakaźnych w Polsce, kawy rozpuszczalnej HATHI SAHIRA z przeznaczeniem dla personelu medycznego. Firma HATHI na realizację akcji przekazała pierwszą partię 2000 opakowań kawy rozpuszczalnej, którą mamy zamiar rozesłać jak najszybciej. Dziękujemy ❤️❤️❤️☕️☕️☕️❤️❤️❤️

kolejne przesyłki czekają na kuriera…

Wiemy, że akcja #MocPozytywnejEnergii rozwija się dynamicznie. Następne w kolejce do zaopatrzenia w darmową kawę są inne instytucje zmagające się z epidemią – Ośrodki Pomocy Społecznej.

Dziękujemy! I❤️HATHI!

Czym są BIEGI Stu Bohaterów?
Wygrywamy RAZEM
Wybierz z menu
Close

Mój koszyk

Miło cię tu widzieć!

Państwa dane osobowe będą wykorzystywane obsługi zamównienia, do zarządzania dostępem do Państwa konta oraz do innych celów opisanych w naszym Regulaminie i polityce prywatności. polityka prywatności.

Masz już konto?

Close

Categories