5 BIEG Stu Bohaterów pełen Mocy Pozytywnej Energii

Przygotowania do 5 BIEGu Stu Bohaterów idą pełną parą. Spotykamy się 6 września 2020 roku w Chełmcu na znanej z 3 Biegu trasach Parku Krajobrazowego Chełmy koło Jawora.

Ponieważ trasy mamy już wyznaczone możemy skupić się na innych aspektach wydarzenia jakim jest sportowe wydarzenie MOC POZYTYWNEJ ENERGII, w ramach którego odbędzie się bieg.

Będzie to piknik rodzinny, na którym wspólnie z miejscową społecznością zawodnicy wraz z rodzinami i kibicami spędzą aktywnie czas, chłonąc piękno natury oraz radosną atmosferę.

Specjalnie dla Was nasi sponsorzy – lokalni restauratorzy przygotują przepyszne posiłki dla każdego uczestnika. Będzie żurek oraz inne specjały.

Podczas imprezy odbędzie się zbiórka na rzecz naszego cudownego Aleksa Pittnera, naszego ChruPka, który od urodzenia walczy z chorobą, a tej jesieni czeka go kolejna operacja, dzięki której jeszcze mocniej stanie na nogi. ChruPkowa historia udziału w Biegach Stu Bohaterów

O kolejnych atrakcjach w kolejnych postach na bieganieirowery.pl oraz na facebooku i instagramie.

Tymczasem zapraszamy do zapisów!

Dziękujemy LOTTO. Radość wygrywania partnerowi wydarzenia #MocPozytywnejEnergii za wsparcie ❤️❤️❤️❤️

2 MTB Stu Bohaterów – zamykamy sezon 2020
Koszulki Stu Bohaterów – spraw sobie pamiątkę
Wybierz z menu
Close

Mój koszyk

Miło cię tu widzieć!

Państwa dane osobowe będą wykorzystywane obsługi zamównienia, do zarządzania dostępem do Państwa konta oraz do innych celów opisanych w naszym Regulaminie i polityce prywatności. polityka prywatności.

Masz już konto?

Close

Categories