4 BIEG Stu Bohaterów w formule wirtualnej

Kochani nasi.Biegaczki i biegacze, kijkarki i kijkarze.

Po długich rozmowach, analizach za i przeciw zmuszeni zostaliśmy do podjęcia decyzji dotyczącej organizacji 4 BIEGU Stu Bohaterów zaplanowanego na 30 maja 2020.

Niestety z powodu pandemii #COVID19 zarząd Biegu podjął decyzję o zmianie formuły naszego biegu ze stacjonarnego na wirtualny. W obecnej sytuacji zdrowotnej, społecznej i prawnej nie mamy możliwości zorganizowania imprezy w inny niż ten sposób.

4 BIEG Stu Bohaterów 2020 odbędzie się w formule wirtualnej.

 1. TERMIN – biegniemy i maszerujemy od 1 do 30 czerwca 2020.
 2. TRASA – biegniemy i maszerujemy na dowolnej trasie z zachowaniem wybranego dystansu. Jeśli jednak zdecydujecie się na pokonanie trasy 3 Biegu Stu Bohaterów w Chełmcu otrzymacie od nas specjalną nagrodę niespodziankę.
 3. DYSTANSE
  • 10 km – Bieg Superbohatera
  • 10 km – Marsz Superbohatera Nordic Walking (NOWOŚĆ)
   • Obydwa dystanse główne zaliczane są do klasyfikacji Odznaki Superbohatera.
  • 5 km – Bieg Bohatera
  • 5 km – Marsz Bohatera Nordic Walking
 4. LIMITY i KLASYFIKACJA MEDALOWA – biegi i marsze odbywają się w formule Fair Play. Nie przewidujemy limitów czasu ani klasyfikacji medalowej. Każdy zawodnik, który ukończy wybrany dystans i prześle nam sprawozdanie otrzyma nagrodę
 5. REJESTRACJA I OPŁATA STARTOWA – uczestnicy rejestrują się poprzez platformę BIEGANIE i ROWERY. Opłata startowa wynosie 60 zł brutto. ZAREJESTRUJ SIĘ
 6. MEDALE I PAKIETY – dla uczestników przewidziano 500 nagród za ukończenie biegów i marszów, w tym okolicznościowy medal z wizerunkiem historycznego patrona Tadeusza Pietrzykowskiego, numer startowy, imienny dyplom oraz nagrody od sponsorów.
 7. MAŁY BOHATER – jak nakazuje tradycja Biegów Stu Bohaterów i tym razem pomagamy. W ramach imprezy zbieramy środki na dalszą rehabilitację naszego małego zawodnika (uczestniczył w 3 poprzednich biegach) Aleksa Pittnera
 8. PATRON HISTORYCZNYTadeusz Pietrzykowski – pięściarz i więzień Auschwitz.

Partnerem 4 BIEGU Stu Bohaterów jest LOTTO. Radość wygrywania.

Wiemy, że w tym wyjątkowym czasie, jakim jest ogólnoświatowa pandemia wirusa COVIT19 musimy szukać wyjątkowych rozwiązań – a takim okazała się organizacja 4 BIEGU Stu Bohaterów w formule wirtualnej.Mamy szczerą nadzieję, że jeszcze będzie normalnie i wszyscy spotkamy się na 5 BIEGU Stu Bohaterów na przepięknych trasach Parku Krajobrazowego Chełmy.

Biegi wirtualne i wirtualne zawody.
ChruPkowy bieg czyli…
Wybierz z menu
Close

Mój koszyk

Miło cię tu widzieć!

Państwa dane osobowe będą wykorzystywane obsługi zamównienia, do zarządzania dostępem do Państwa konta oraz do innych celów opisanych w naszym Regulaminie i polityce prywatności. polityka prywatności.

Masz już konto?

Close

Categories