2 MTB Stu Bohaterów – zamykamy sezon 2020

Wciąż w naszych wspomnieniach i sercach jest czerwcowy 1 MTB Stu Bohaterów. Ciepłe przyjęcie przez Was oraz liczny udział zawodników z całej Polski dał nam niesamowitą motywację do organizacji jesiennej edycji wyścigu.

Pierwotnie 2 MTB Stu Bohaterów zaplanowaliśmy na jeden z dwóch weekendów września, jednak z powodu „nagłego” pojawienia się w okolicy dużej imprezy rowerowej podjęliśmy decyzję o wyznaczeniu nowej daty wyścigu.

5 września w ramach dwudniowego wydarzenia sportowego #MocPozytywnejEnergii w pierwszy dzień miał być poświęcony rowerom. Wiedząc, że większość z Was mając do wyboru BM i 2MTB – wybrałaby złotoryjski wyścig podjęliśmy trudną decyzję.

Wiemy, że zmiany terminów imprez nie są najlepszą rzeczą zarówno dla zawodników planujących swoje starty, jak i dla nas – organizatorów. Mimo to zdecydowaliśmy o zmianie daty zaplanowanego przez nas 2 MTB Stu Bohaterów na październik.

W związku z tym zarząd wyścigu po długich dyskusjach i konsultacjach z zawodnikami podjął decyzję o zmianie terminu 2 MTB Stu Bohaterów na 24 października, wracając do pierwotnej koncepcji otwierania i zamykania sezonu MTB.

Zależy nam na tym, by nasze wyścigi były świętem kolarskim gromadzącym dużą ilość zawodników. Liczymy na Wasz udział bo dzięki dużej frekwencji będziemy mieli możliwość utrzymania wysokiego standardu imprezy oraz bogatych pakietów i atrakcyjnych nagród.

Mamy świadomość, że nasz wyścig nie może jeszcze konkurować z Bike Maratonem, jaki będzie w Złotoryi, stąd nasza decyzja i jednoczesna prośba o Wasze zrozumienie.

Dziękujemy Wam, że zaufaliście nam i tak licznie wzięliście udział w 1 MTB. Mamy nadzieję, że spotkamy się w tym samym składzie na trasie 2 MTB Stu Bohaterów i wspólnie z nami zamkniecie rowerowy sezon 2020!

Zapraszamy do zapisów!

Partnerem wydarzenia Moc Pozytywnej Energii jest LOTTO. Radość wygrywania

Moc Pozytywnej Energii 2020
5 BIEG Stu Bohaterów pełen Mocy Pozytywnej Energii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybierz z menu
Close

Mój koszyk

Miło cię tu widzieć!

Państwa dane osobowe będą wykorzystywane obsługi zamównienia, do zarządzania dostępem do Państwa konta oraz do innych celów opisanych w naszym Regulaminie i polityce prywatności. polityka prywatności.

Masz już konto?

Close

Categories