1 Wirtualny Maraton Rowerowy Stu Bohaterów

Od dzisiaj w ramach projektu STU BOHATERÓW rusza rywalizacja w 1 Wirtualnym Maratonie Rowerowym Stu Bohaterów. Jest to nasza odpowiedź na wyzwania jakie stawia przed nami obecna rzeczywistość, zmuszająca nas do zostania w domach, zmiany przyzwyczajeń i rezygnacji z rywalizacji na arenie sportowej.

Bieganie od jakiegoś czasu ma swój odpowiednik w wirtualnym świecie w postaci biegów wirtualnych, w których możesz samodzielnie pokonać wybrany dystans zdobywając upragniony cel. Dla świata rowerów było to trudne, bo jak pokonać „wirtualny MTB”? Jak ocenić jego stopień trudności…?

Oczywiście w naszym sportowym świecie „wirtualnym” wszystko jest umowne i głównie oparte na zasadach fair play. Biegniemy sami dla siebie i ze sobą toczymy zmagania. Nie liczy się czas, miejsce i stopień trudności trasy jaką sobie wybierzemy. Jesteśmy tylko MY – sami ze sobą. Sami ze swoimi słabościami i swoją siłą.

W ten sposób rodzą się prawdziwi Superbohaterowie, bo przecież każdy z nich przede wszystkim walkę ze złem zaczynał od walki z samym sobą.

Stąd pomysł wykorzystania rowerów stacjonarnych, jakie posiadacie w swoich domach, bo to na nich tym razem pojedziemy zdobywając kolejne tytuły w klasyfikacji Stu Bohaterów!

Zapraszamy Was do zmagań w 1 Wirtualnym Maratonie Rowerowym Stu Bohaterów. Do pokonania wyznaczyliśmy dla Was dwa dystanse:

Ten ostatni – sześćdziesięcio kilometrowy dystans – zaliczany jest do klasyfikacji Odznaki Superbohatera.

Gotowi do startu? START!

Partnerem BIEGÓW Stu Bohaterów i MTB Stu Bohaterów jest LOTTO. Radość wygrywania!

Jak zostać atletą
Biegi wirtualne i wirtualne zawody.
Wybierz z menu
Close

Mój koszyk

Miło cię tu widzieć!

Państwa dane osobowe będą wykorzystywane obsługi zamównienia, do zarządzania dostępem do Państwa konta oraz do innych celów opisanych w naszym Regulaminie i polityce prywatności. polityka prywatności.

Masz już konto?

Close

Categories