1 MTB Stu Bohaterów – otwieramy sezon!

3, 2, 1 Start!

Z wielką radością informujemy, że po wielu konsultacjach podjęliśmy decyzję o starcie 1 MTB Stu Bohaterów w Chełmcu koło Jawora.

||| 27 czerwca 2020 |||

Zapisy na ostatnie wolne miejsca tutaj!

Jak pewnie wiecie, 1 MTB Stu Bohaterów miał odbyć się na trasach Parku Krajobrazowego Chełmy już 14 marca 2020 jako impreza otwierająca dolnośląski sezon rowerowy. Niestety z powodu wprowadzonego na dwa dni przed startem zakazu organizacji wszelkich imprez oraz ogólnopolskiej kwarantanny, musieliśmy odwołać wyścig.

W pełni optymizmu datę imprezy przesunęliśmy na 31 maja, jednak i ten termin przepadł. Wraz z luzowaniem ograniczeń związanych z COVID-19, po zasięgnięciu opinii między innymi Policji, podjęliśmy decyzję o wyznaczeniu kolejnego terminu na ostatni weekend czerwca.

Mamy nadzieję, że frekwencja dopisze i wspólnie otworzymy sezon rowerowy 2020! Czekamy na Was w Chełmcu!

Ważne dla zawodników

Poniżej przedstawiamy ważne informacje dla zawodników

  1. Osoby, które zapisały się na poprzednie terminy przez portal DATASPORT oraz dokonały opłaty startowej – znajdują się na liście zawodników.
  2. Osoby, które zapisały się na poprzednie terminy przez portal DATASPORT i nie dokonały opłaty startowej – muszą zarejestrować się ponownie przez portal bieganie i rowery i dokonać opłaty.
  3. Osoby, które chcą wziąć udział w wyścigu, muszą zarejestrować się i dokonać opłaty startowej przez portal bieganieirowery.pl.

Ograniczenia COVID-19

Ze względu na obostrzenia wynikające z COVID-19, w celu ograniczenia osób jednocześnie znajdujących się na terenie zawodów, impreza zostanie podzielona na dwie części. Zawodnicy będą startowali w dwóch grupach podzielonych według numerów startowych – odpowiednio 120 i 110 osób.

Na terenie zawodów będą punkty dezynfekcji i zalecenie zachowania odstępów miedzy uczestnikami.

Posiłki będą wydawane w naczyniach jednorazowych i zgodnie z zaleceniami, nie przewidziano na terenie miejsc do konsumpcji (wspólne stoły i ławki).

Trasa 1 MTB Stu Bohaterów

Nie tylko biegi i wyścigi
HATHI funduje nagrody!
Wybierz z menu
Close

Mój koszyk

Miło cię tu widzieć!

Państwa dane osobowe będą wykorzystywane obsługi zamównienia, do zarządzania dostępem do Państwa konta oraz do innych celów opisanych w naszym Regulaminie i polityce prywatności. polityka prywatności.

Masz już konto?

Close

Categories